Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-07-11 10:50:52

Koks

Nowy Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-11
Posty: 1
Punktów :   

29.11.09 Walka GIGANTÓW! Trzęsienie murawy na Camp Nou! Barca vs Real

29.11.09 Real zmierzy się z Barcą! Będzie to pierwszy mecz między tymi drużynami za  (drugiej ) kadencji Florentino pereza i nowego Galaktikos! Gwiazdy vs Talent i miłość do gry. Ten mecz będzie naszpikowany pojedynkami C.RONALDO vs Messi  Kaka vs Xavi , Benzema vs Eto?(zależy od jego transferu alternatywą jest Bojan Krkić). Mnie najbardziej interesuje pojedynek Kaka vs Xavi Również dokładnie 29 Listopada będzie 110 rocznica istnienia Barcelony. Czy Real popsuje to święto ?  Obstawiajcie wynik


3:2 dla Realu.

P.S=Rewanż 11 kwietnia.

Ostatnio edytowany przez Koks (2009-07-11 10:58:11)

Offline

 

#2 2009-07-11 16:36:12

Gwiazda

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 19
Punktów :   

Re: 29.11.09 Walka GIGANTÓW! Trzęsienie murawy na Camp Nou! Barca vs Real

Nie jestem kibicem, ani Realu, ani Barcy, ale uważam, że "Derby Europy" wygra FC Barcelona. Dlaczego ? Już to wyjaśniam. Porównajmy poszczególnych zawodników:

BRAMKARZ: Casillas vs Valdes - Pewny punkt dla Realu (1:0 dla Realu)
STOPERZY: Albiol i Pepe vs Puyol i Pique - Po jednym punkcie (na 2 możliwe) dla obu drużyn (2:1 dla Realu)
BOCZNI OBROŃCY: Ramos i Marcelo vs Alves i Abidal - Barca jeden punkt na 2 pkt., tak smao Real. (3:2 dla Realu)
DEFENSYWNY POMOCNIK: L.Diarra vs Yaya Toure - Myśle że remis będzie najbardziej uczciwy. Po 1 pkt. (4:3 dla Realu)
ROZGRYWAJĄCY: Kaka vs Xavi - Kaka ma dobry drybling ale w tej drużynie będzie od tego Ronaldo, Realowi przydałby się prawdziwy Rozgrywający jakim bez wątpienia jest Xavi. Kaka - 0.5 pkt., Xavi - 1 pkt. (4.5 : 4 dla Realu)
LEWO SKRZYDŁOWY: Robben vs Henry - Robben to kolejny zawodnik "Królewskich", który ma szybkie i skuteczne rajdy, ale kto rozegra piłke ? Robben - 0,5 pkt. Henry - 1 pkt. (Remis po 5 pkt.)
PRAWO-SKRZYDŁOWY: C.Ronaldo vs L.Messi - Oby dwaj mają wspaniały drybling. Jeden jest szybszy, drugi ma lepszą technike i kontrole nad piłką, jeden ma gienialne strzały z daleka, drugi świetnie gra zespołowo. Zarówno Potrugalczyk jak i Afgentyńczyk zostają odemnie po 2 pkt. (7:7)
NAPASTNICY I OFENSYWNI POMOCNICY: Benzema i Raul (albo Higuain, nie wiem jak będzie wyglądał podstawowy skład Realu jeśli chodzi o Atak) vs Eto'o (możliwe że zastąpi go w Kataloni Ibrahimović) i Iniesta. Tutaj dam 1.5 pkt. Barcelonie i 2 pkt. Realowi. (9 : 8.5 dla Realu)
ŁAWKA REZERWOWYCH: REAL: Sneijder, Guti, Huntelaar, van der Vaart... BARCELONA: Gudjohnsen, Krikić, Hleb... 2:1 dla Realu (11 : 9.5)
ZGRANIE ZESPOŁU: "Duma Kataloni" jest najbardziej zgraną druyną świata ! Za co należą się 2.5 pkt. Za co połowa drużyny z Madrytu jeszcze nugdy ze sobą nie grała ... Jest tam wiele indywidualności ale ZERO zgrania, za co otrzymują zero punktów.

KOŃCOWY WYNIK: Real 11: 12 Barca

Myśle że Barca wygra 3:1

Dziękuje za uwage

PS.: Pisałem post barddzo szybko i nawet go nie sprawdziłem więc jeśli popełniłem jakies błedy to prosze o zrozumienie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dts.pun.pl www.pogadam.pun.pl www.czpim.pun.pl www.redstar.pun.pl www.fifka.pun.pl